Koncert Noworoczny 2024

Koncert Noworoczny

16 stycznia br. w naszej szkole odbył się wspaniały Koncert Noworoczny pośród blasku pachnących lasem choinek i migoczących na nich świątecznym blaskiem światełek. Nasi chórzyści pod batutą Pani Dominiki Formeli oraz mali wykonawcy z przedszkola, klasy drugiej i ich starsi koledzy i koleżanki z klasy szóstej i siódmej pod czujnym okiem swoich nauczycieli przedstawili przepiękne widowisko świąteczno–noworoczne.
Na początku Koncertu zaproszonych gości: Rodziców, dziadków, w ten niezwykle klimatyczny wieczór serdecznie przywitała Pani Dyrektor szkoły – Hanna Subkowska –Wójcik.
Rada Rodziców przygotowała charytatywną kawiarenkę z pysznymi ciastami, z której dochód został przeznaczony na potrzeby uczniów. Podczas występu można było zakupić wykonane przez dzieci obrazki, z których dochód zostanie przeznaczony na leczenie, walczącej z ciężką chorobą Marcelinki.
Występujące dzieci i te najmłodsze i te starsze dostarczyły widzom wielu wzruszeń
i zapewniły swoim zaangażowaniem niezwykłe przeżycia. Odpowiedziały m.in. na pytanie: Dlaczego obchodzimy Święta Bożego Narodzenia i co jest podczas nich ważne. Chórzyści
i mali aktorzy „opowiadali” piękną historię o miłości, wzajemnym przywiązaniu i radości z bycia razem w Święta w rodzinnym gronie.
Rodzicom, ofiarodawcom i wszystkim zaangażowanym w organizację tego wydarzenia serdecznie dziękujemy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Accessibility Toolbar